Varujte se pokrytectví. (Lk 12,1)

Pozvání k volbám

Jak jistě víte, ve dnech 20. a 21. října se konají volby do poslanecké sněmovny.
Díky atmosféře, která v posledních měsících panuje ve společnosti a vyvolává strach i nenávist mezi občany, obracím se na Vás s prosbou, abyste přišli k volbám a podpořili některou z demokratických stran. Svým hlasem rozhodnete o budoucnosti České republiky, rozhodnete i o tom, zda budeme žít ve svobodné a demokratické zemi. Možná se Vám to zdá přitažené za vlasy, ale současný stav politické scény tomu opravdu nasvědčuje. Mějte pěkné, klidné a pohodové dny.

Poděkování - opravy

Výsledek obrázku pro vděčnost
Již třetím rokem prochází kostel ve Spálově postupnou rekonstrukcí. Jde o vnitřní a vnější sanaci kostela, repasi kostelních lavic, retaurování kazatelny, soch a jiných předmětů. Římskokatolická farnost Spálov děkuje zvláště poslancům parlamentu ČR - p. Petrovi Kudelovi (KDU - ČSL), p. Herbertovi Paverovi (TOP 09) p. Andreasovi Hahnovi (mistostorasta z Kravař - ODS) za nezištnou pomoc a ochotu! Velkou pomoc při těchto opravách poskytl pan ministr zemědělství - Marián Jurečka (KDU - ČSL), za což mu rovněž vyjadřujeme obrovské díky!
ŘKF Spálov děkuje také všem zastupitelům obce Spálov za pomoc a ochotu, zvláště p. starostce Ludmile SUcháčkové (nezávislá za KDU - ČSL).
Děkujeme rovněž všem dárcům - sponzorům.

Zasvěcení farností Neposkvrněnému Srdci Panny Marie

Výsledek obrázku pro panna maria fatimská
Římskokatolická farnost Spálov zve všechny farníky všech farností na páteční (13. 10.) večerní mši svatou do farního kostela ve Spálově. Na tento den připadá 100 let od posledního zjevení Matky Boží ve Fatimě. Proto v tento den zasvětíme sebe, naše rodiny ale i všechny naše farnosti Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Mše svatá začíná v 18. 00 hod.