Nesuďte, abyste nebyli souzeni. (Mt 7,1)

Modlitební triduum před udílením svátosti biřmování

V naší farnosti se bude po 5 letech opět udílet svátost biřmování. Abychom se mohli připravit na tuto velkou událost, zveme Vás všechny na modlitební triduum - od čtvrtku - 31. 5. do soboty 2. 6. Modlitební triduum se bude konat ve farním kostele ve Spálově a na poutním místě Maria Stein.

Program:

Čtvrtek, 31. 5. - Slavnost Božího Těla
- mše svatá - 18. 00 hod. - s promluvou o působení Ducha Svatého v nás, celebruje Mons. Adam Rucki, biskupský vikář (farní kostel ve Spálově)

Pátek, 1. 6. - Památka Božského Srdce Ježíšova - první pátek
- od 17. 00 příležitost ke svátosti smíření (farní kostel)
- mše svatá - 18. 00 hod. - s promluvou na téma: "Svátost biřmování a co dál...", celebruje P. Pavel Pruszinski, farář z Fulneku (farní kostel ve Spálově)

Sobota, 2. 6. - Památka Panny Marie - první sobota v měsíci
- od 17. 30 modlitba růžence
mše svatá - 18. 00 hod. - s promluvou na téma: "Působení Ducha Svatého v životě Panny Marie", celebruje Mons. Bohuslav Novák, farář z Ostravy - Stará Bělá (poutní místo Maria Stein)

Srdečně Vás zveme!