biblicky citatBIBLICKÝ CITÁT

adresaKONTAKT

P. Mgr. Zdenko Vavro

Spálov 5, 742 37 Spálov

Telefon: +420 730 523 540
E-mail: rkf.spalov@doo.cz
WWW: http://www.farnostspalov.cz/

Milion dětí se modlí Růženec

miliondětí

Papežská nadace Kirche in Not – nás zve k celosvětové modlitební iniciativě „Milión dětí se modlí růženec“. Úmyslem této modlitby je prosit za mír na zemi. Všichni rodiče, učitelé a vychovatelé jsou zváni, aby se ve čtvrtek 18. října 2018 v 9.00 hod. modlili spolu s dětmi růženec za jednotu a mír ve světě. Na mnohých místech se v tuto dobu na půl hodiny dokonce přeruší vyučování. Tuto modlitební akci zahájilo několik dospělých v roce 2005 ve Venezuele, důvěřujíce slovům svatého otce. Pia: „Když se bude milión dětí modlit růženec, svět se změní.“

Rodiče se ale mohou v tomto měsíci modlit s dětmi doma každý den, třeba jen jeden desátek. Jako pomůcka slouží dvojlist, který si může odnést rodina, která se chce do této aktivity zapojit.

Papežská nadace Kirche in Not – nás zve k celosvětové modlitební iniciativě „Milión dětí se modlí růženec“. Úmyslem této modlitby je prosit za mír na zemi. Všichni rodiče, učitelé a vychovatelé jsou zváni, aby se ve čtvrtek 18. října 2018 v 9.00 hod. modlili spolu s dětmi růženec za jednotu a mír ve světě. Na mnohých místech se v tuto dobu na půl hodiny dokonce přeruší vyučování. Tuto modlitební akci zahájilo několik dospělých v roce 2005 ve Venezuele, důvěřujíce slovům svatého otce. Pia: „Když se bude milión dětí modlit růženec, svět se změní.“

Rodiče se ale mohou v tomto měsíci modlit s dětmi doma každý den, třeba jen jeden desátek. Jako pomůcka slouží dvojlist, který si může odnést rodina, která se chce do této aktivity zapojit.